l.t

Jak jste poznali svoji partnerku nebo partnera?

jak jste poznali svoji partnerku nebo partnera.?zas­pominejte.

Nejlepší odpověď
quentos

„spomínat“? Jak se to dělá? Já umím tak maximálně „vzpomínat“.

Další odpovědi
ten který je

V restauraci.Tehdá při cestě domů z rastaurace mne kamarád v tramvaji přemluvil at vystoupíme a dáme ještě jedno v další restauraci která byla při cestě.Mne se už nechtělo opravdu nechtělo ale přemluvil mne no a tam jsme se poznali.Dnes si někdy říkám samozřejmně s nadsázkou že jsem možná měl jet domů ale bůh ví koho bych měl dnes.Třeba by byla na mne zlá. 🙂

Nuk nuk

To bylo tak… Před asi 5,6 lety jsem chodila na překladatelský kurs. Shodou okolností nás tam bylo 6 holek zhruba ve stejném věku. Ačkoliv to tak mezi ženami obvykle nebývá, docela jsme si padly do noty a kromě lekcí jsme začaly nejprve přepadat restaurace a pak různé koncerty, kina atd. Začalo to vlastně večeřemi po našich lekcích. Postupně jsme okruh účastníků občas obohatily o své kamarády či kamarádky. Jedna z nás s sebou začala téměř pravidelně brát svého kamaráda (ano, mého manžela ;)). Matně si sice pamtuji, že se s ním dalo docela dobře popovídat, ale tenkrát mi byl celkem lhostejný. navíc to v té době vypadalo, že to dají dohromady právě s tou kamarádkou a na přebírání jsem neměla nikdy povahu. No nic, kurs skončil. Ještě párkrát jsme se s těmi spolužačkami sešly, ale postupně to upadalo. Mezi tím si daná spolužačka našla úplně jiného partnera. A někdy zhruba v té době jsem uspořádala takovou trochu větší oslavu svých narozenin. Pozvala jsem tam holky z kurzu, ale také své spolutanečnice izraelských tanců, které jsem tancovala v té době už přes 10 let. A právě tu výše uvedenou spolužačku to zaujalo a po čase přišla i na taneční hodinu. Překvapivě s sebou vzala i svého kamaráda, kterého brala téměř všude. Jí ta první hodnina nějak odradila, kamarád zůstal…Zřejmě ho to i bavilo, ale časem přiznal, že i trochu doufal, že si tam někoho najde. Že to budu zrovna já, to jsme v na začátku netušili ani jeden.

afro.minerva

No, tak jak jsem se setkala se svým manželem je trochu úsměvné. Tenkrát jsem zrovna neměla s kým vyrazit na zábavu, tak jsem vyrazila sama s tím, že se tam snad s nějakým známým srazím. Narazila jsem tam na jednu známou, která byla malinko „lehčího“ typu, ale jinak docela fajn holka. Koupili jsme si flašku bílého vína a potloukaly se po sále. Na náhle ona zvolá: Hele, ty znám! A táhne mne ke třem klukům, kteří stojí u baru. Jeden za půl hodiny odešel a ten druhý se začal zajímat o tu mojí známou. Můj budoucí manžel a já jsme na sebe tak nějak zbyli. Já už byla trochu opilá, takže jsem se na něho vlastně ani nepodívala a ani jsem nevěděla, jak vypadá. Prostě jsme na sebe zbyli. Neměli jsme o sebe ani navzájem kdo ví jakej zájem. A to ani jeden. Prostě jsme vedle sebe stáli a trochu kecali. Když kamarád mého budoucího manžela před tou mají známou prchnul, protože byla trochu moc hrrr, tak z něho vypadlo, že vlastně ani tu mojí známou nezná. Poprvé se ke mě otočil, ale já na něj ještě nekoukla. Až když se mě zeptal, jestli chci tancovat, tak jsem se na něj podívala a zjistila, že je to docela kus. A tak to začalo. Docela legrační, ne?

iwetax

Ani se neptejte. Byl to otčím mí kamarády. Chodili jsme spolu za jejími i její mámi zády. Když to prasklo byl to hroznej průšvih. Jenže jsem byla ze sockoví rodiny, Měla jsem brejle za 150kč, 2 sepraný svetry (žádnou mikinu) 1hnusný kalhoty , 2trička, ke svačině krajíc chleba s máslem a čaj. Udělal ze mě hezkou holku. Takže mi to za to stálo. Dnes máme dceru a máme se rádi.

anetadela1

Já chodila do školy, kde mě učila učitelka. S tou jsme pak měli založenou fiktivní firmu – CK. Jednou jsme si řekli, že uděláme opravdový výlet, když už máme tu cestovku. Ona tam vzala svýho syna a jeho kamarády. Jen nás holky ze třídy seznámila s ním a těma kámošema. To bylo v říjnu. Pak jsme se až do 12.2. neviděli. Toho dne měla naše škola maturitní ples a já si asi s 6ti dalšíma holkama řekla, že maturujou zrovna kluci co se nám líbily. Tak jsme šly. Tam jsme zjistily, že ti kluci mají partnerky, tak jsme se na ně vybodly. Pro mojí spolužačku pak přišel tancovat syn tý učitelky, se kterou jsme měli tu cestovku. Jenže od něj to byla oklika jak si na mě zjistit info, přímo pro mě se styděl přijít. Ona mi to hned vyklopila, že mu dala na ma tel.č. A on 14.2. volal, co dělám a jestli se nechci sejít. Tak jsme se sešli…Od tý doby jsme spolu. Ten rok on maturoval a tak se semnou rozešel s tím, že se musí učit a že ho stejně čeká vojna a nemělo by to smysl. Já tenkrát řvala, jak želva až mě málem porazil autobus, protože jsem pro slzy neviděla. Tušila jsem ale že se ještě potkáme. Zhruba za měsíc odmaturoval a mě jeho mamka (zrovna jsme měli hodinu zbožíznalsví – ona nás to učila) mi po hodině řekla, že na mě čeká překvapení před školou. Byl tam on a moc mě objímal a sliboval, že už mě nikdy neopustí,že udělal chybu, že se semnou rozcházel. Teď to bylo 12 let a máme spolu dvě krásný holčičky 🙂

panenka

já jsem svého manžela poznala tak že mi bylo 14 a půl a přinesla jsem tehdy ze škole papírek zda by moji rodiče měli zájem mě přihlásit na týden na hory do svojanova.mě se tehdy vůbec nikám nechtělo a tak jsem jim řekla že se mi tam vůbec nechce že budu raději s mamkou doma.mamka mi vysvětlila že příští rok jdu do prváku a už bych se ze školou na hory nedostala tak jsem jí řekla že dobře že tedy pojedu.tak mě šli vyprovodit na autobus ke škole rozloučila jsem se s rodiči a jela jsem .v tom autobuse jsme nejeli sami ale další dvě školy během jízdy za mnou přišel kluk(můj manžel)zda bych mu nepujčila rádio řekla jsem že ne že ho mám ted já po příjezdu na hotel nám rozdali pokoje uklidila jsem si vše do skříně během úklidu nám na dveře zaklepal kluk (zase on)jestli bychom mu někdo nemohli pujčit papuče já dobrača jsem se nabydla a pujčila mu je poděkoval a odešel .na večeři jsem u stolu seděla se svými spolužáky kteří mi říkali že furt po mě pokukuje jeden kluk nevšímala jsem si toho.pak jsme šli na pokoje si lehnout aby jsme byli vyspaní na zítřejší lyžování byla snídaně po ní jsme se šli obléct vzali lyže a šly na dané místo lyžovat ten kluk se nabídl že mě lyže veme tak jsem mu poděkovala a šli jsme spolu na místo.tam jsme pak měli po dvojcích lyžovat a můj chtěl jen mě tak jsme si stouply do dvojic a lyžovali jsme po třech dnech si už sedl na obědě večeři k našému stolu pak si mě jednou zavolal na pokoj tak jsem tam přišla a řekl mi že se mu líbím já se pousmála pak jsme měli závěrečnou diskotéku a tak jsme spolu tancovali další den jsme se už chystali dom dom přišel zaklepal poděkoval za nazouvací papuče pousmál se v autobuse už jsme seděli spolu když jsem vystupovala můžu říct že jsem i brečela.přišla jsem dom dala si věci do pračky a jela hned za ním když jsem zazvonila otevřel ale hned zavřel protože neuvěřil že jsem tam právě já pak otevřel já mu řekla ahoj a zda pude ven tak se oblékl a šli jsme se projít chodily jsme spolu 5 let pak jsme se vzali čekala jsem první mimčo a jsme spolu až do ted

anonym

my jsme se poznali když jsme společně jezdili autobusem do práce,kde jsme také,aniž jme o tom věděli,dělali.