Avatar uživatele
773038948

Jak jste narazili na odpovedi.cz?co vas k tomu donutilo aby ste se registrovali?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GM před 4499 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Potřebovala jsem poradit oledně jistého problému,hledala jsem radu na netu a našla tuhle stránku.
Zaregistrovala jem se proto,abych se nevyptávala jako anonym.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Náhoda ale jsem ráda že jsem je našla.
Protože jsem antitalent ale jsem tu.
:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Další odpovědi v odkazu. Já jsem odpovídala již nejméně 5×.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=Jak+jste+na­razili+na+odpo­vedi.cz&sa=Vyh­ledat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Potřebovala jsem něco vědět a dcera mi pověděla o těchto stránkách. Přišlo mi neuvěřitelné,že existuje web,kde kdykoli odpoví na každou otázku. Už když jsem stránky poprvé viděla,mě fascinovalo,že skutečně kdykoli někdo odpoví. Byla jsem tak ohromena,že jsem dodnes zůstala. A přiznám se,že jsem na Odpovědi závislá.
Zrovna mám od rána fofry,nezastavila jsem se,až ted při jídle jsem chtěla jen nakouknout a opět mě to pohltilo…:-)
Nacházím tu víc,než jsem čekala…
Tak už ale zase letím…jsem sice po druhé za s sebou nemocná,ale nedá se nic dělat,nemám kdy to vyležet…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zvedavosť je moje druhé meno. Niečo som hľadala a narazila na túto stránku. Skušobne som dala otázku z „odpočutého v autobuse“ ( http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-nosi-holky-nekdy-i-kluci-obojky ), ajhľa odpovedali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Další viz v odkazu:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jste-tady

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Den D -ČT1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pomelo74

Měla jsem jeden velký problém a náhodou jsem narazila na tuhle stránku.Řekla jsem si,zkusím se zaregistrovat a když to po mně bude chtít telefon,ulici,PSČ…at­d. hned odejdu.Ale nechtělo to po mně nic,tak jsem si řekla,proč bych to nezkusila,a jaksi jsem tomu navykla.Vždy ,když mám nějaký problém,tak s ním jdu sem.A vždy se mi to vyplatilo :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Onehdá jsem se ptal vyhledávače Gůgleho takovým stylem, jako bych se ptal živé osoby. A na první straně výsledků vyhledávání byla tato stránka. To bylo ke konci roku 2009. To tehdy řádily opravdové otázky. I dnes sem přicházíme kolikrát s prosbou a pro ostatní uživatele není žádným oříškem poradit. Prvního vyhledávače a odpovídajícího pamatuji je Kenyrts. Ten byl sice pohotový, ale tenkrát tak mechanicky kopíroval googlovský překlad až se mě to nelíbilo. Někdy odpovídal na něco jiného. Ale přiučil jsem se od něj. To se tady ještě neprezentovaly osobní názory a zkušenosti, to strašně scházelo. Dnes jste lepší. A tyto stránky byly čisté, otázky zajímavé. Tak jsem si sem přišel hrát.
Ne, to byl vtip. Ve skutečnosti za mnou v noci přišel doktor který je členem zednářské lože a použil pár psychologických triků abych se zde nechal očumovat. A já jsem na to přistoupil. Užívej Internetu jaký je dnes, jaký ho znáš. Zapamatuj si jeho podobu. Protože tvář Internetu brzy dostane masku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

potřeboval jsem radu ohledněPC a narazil jsem na tuto stránku a už to bylo…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek