P3p!no

Jak jste narazili na odpovědi.cz?

Jak jste narazili na odpovědi.cz? Já si to už přesně nepamatuju ale myslím, že to bylo když sem něco vyhledával na googlu a tam sem na tuhle stránku narazil.

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak to vím náhodou úplně přesně,potřebovala jsem vědět,co je to dobropis. No a pak jsem sem vůbec nechodila,pak jsem zase něco po půl roce potřebovala,nemohla jsem nikde sehnat odpověď,tak jsem si vzpoměla,že tady mi pomohli,tak a šup a už jsem tu zůstala…
Doplňuji:
Tak jí tam koukejte zase honem annas napsat,já si to nestihla přečíst,jelikož jsem vyplňovala Lucimii ten dotazník.

Další odpovědi
annas

Smazala jsem svou odpověď.
Doplňuji:
Kropítko, děkuji.
Napsala jsem to, co všichni. Náhodou jsem hledala nějakou informaci a otevřela Odpovědi. Stránku jsem si prohlédla a viděla, že na dvě otázky nikdo neodpověděl. Hned jsem se zaregistrovala a dostala první bod. Časem jsem si uvědomila, že vše není tak ideální, jak se zpočátku zdálo. Udělování červených palců, znevažování správných odpovědí. Proto jsem znechucená poměry na čas odešla. Když jsem dostala několik poděkování za pomoc, našla spřízněné duše, rozhodla jsem se vrátit. Nedávno Nuk nuk odpověděla na jeden dotaz v tom smyslu, že odstranění červených palců nespravedlnost nevyřeší. Má pravdu. Červené palce se sice nedávají, ale opět se najdou jedinci, kteří raději ocení ne zcela správnou odpověď. Fandí totiž někomu jinému.

anonym

Potřeboval jsem se „něco dozvědět“,tak jsem si hledal…a našel.Asi jako hodně lidí.

Jahoda

Hledala jsem odpověď na jednu otázku a vyjela mi stránka Odpovědí. Zaujalo mne to tu a od té doby jsem zde. Každopádně vůbec nelituji. Právě naopak-jsem moc ráda, že tu jsem. 🙂

Lucimia

No, ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak si taky nemohu vzpomenout, kdy jsem sem poprvé vpadla a kvůli čemu. 🙂 A to není ani tak dlouhá doba.
Jo asi kvůli tomu steaku, je to ma první otázka, tak asi jo 🙂

panenka

Na tyhle stránky jsem narazila při hledání pár stránek které jsem momentalně potřebovala. Vpravo bylo napsáno že pokud si s něčim nevíme rady můžem se zeptat zde na odpovědích, na tuhle stránku jsem se podívala a od té doby jsem tady.

alexandra

No,mi to tady najelo taky ani nevím jak,ale přesně si pamatuju,že tam byla otázka od Iwetax"proč mi říká stará?"A ta mě tak zaujala,protože se mi zdálo,že ji to zbytečně trápilo,tak jsem musela odpovědět.A už jsem nemohla odejít.Tímto zdravím Iwetax,a mohla by sdělit,jak to s tou starou vyřešili.

ten který je

Na tyto stránky mne přivedla smutná událost,když mne na podzim umřel papoušek vlnkovaný – samička která se dožila 10 let a já hledal odpověd na možnou příčinu úmrtí.Ani nevím jak jsem se sem přesně dostal ale je to tu moc fajn a lidé také.

anonym

Doslech jsem se, že vyhledávače umí vyhledat cosi, na co se ptám. Nějak špatně jsem rozhlasový pořad, ve kterém se o novém indexování hovořilo, poslouchal. No a tak jsem do vyhledávače dal celý můj dotaz. Zněl asi takto: Ptám se, ptám, čarovnou vařečkou míchám, kdepak najdu hodnou Moravanku, má takový věk,.. no á namísto šikulky přišla stránka Odpovědi.cz. A to je má partnerka.
No?

SinceX

Hlavně na různých stránkách, jsou tyto bannery. Když jsem sem přišel, na pár otázek jsem věděl odpovědi. Přihlásil jsem se, a musím říct, že hned tak neodejdu :)

FOG

Ja treba dnes tu nasel chut na bramboracku,kterou prave varim.
Prvne jsem neco potreboval ja zjistit a ted muzu dokonce i poradit zase ja jinym,coz je myslim fajn.