mosoj

Jak jste naložili s emajlem ?

Také někdo dostal emajl od Alan Hadzihajdarevic , debt@josefbudaj.cz o tom že dlužíte peníze a se zazipovanou přílohou_?
Přílohu v žádném případě neotevírejte, je zazipovaná aby do ní nemohl antivir !!!!!!
Doplňuji:
Ten důvěřivý senior přílohu neotevřel a ještě varuje ty ostatní. Zdar.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem senior, ale veškeré maily u kterých neznam odesílatele mažu. Možná jsem blbej, ale nejsem pitomej.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Nijak (naštěstí) ovšem takto naivní v dnešní době opravdu nejsem, jelikož otevírat podezřelé emaily může leda tak důvěřivý senior či laik.
Doplňuji:
Pozoruhodné jak jeden špatně míněný obrat může vytrhnout celou diskuzi z kontextu.

cochee

Takových emilů dostávám hafo a nemusí to být tady od toho odesilatele (ono je to jedno, ta adresa odesilatele se dá zfalšovat). Mimochodem normální antivir ti prozkoumá i zazipovanou zálohu, to není pro něj žádná překážka. Problém má jen s jinými komprimovanými formáty (např. rar), je-li vyžadováno heslo (formát zip šifrování heslem nepodporuje).

zjentek

a jak ses s tím vypořádal ty ..poradíš? :o

mosoj

Vepište odpověď…http://w­ww.novinky.cz/in­ternet-a-pc/bezpecnost/340398-podvodnici-to-zkouseji-znovu-strasi-lidi-tisicovymi-dluhy.html