lilibou

Jak jste na tom vy s malováním ?

Zajímalo by me,jestli máte malování jako koníček a jéstli se vám někomu podařilo najít si v tomto oboru i práci..

já maluji už dost dlouho,nejsem akademický malíř a moje obrazy se mu ani nevyrovnaji ale maluju jen pro zábavu..snažila jsem se najít práci v různých uměleckých firmách i sklárnách jako malířka skla a dekorací,ale nikoho nezajímá že mě to baví chtějí vzdělání,co si o tom myslíte vy?
Doplňuji:
já mám sice maturitu,ale oni chtějí vyučení v oboru nebo pracovní praxi..

Nejlepší odpověď
ReHu

Dnes jsem se dověděla, že můj soused maluje obrazy. Také nemá žádnou uměleckou školu, jen ho to již léta baví. Některé obrazy již prodal a bude pořádat i výstavu.
Co zkusit něo namalovat a prodat. Zpočátku třeba na Aukru apod. Nebo se optat na práci v nějaké reklamní agentuře.

Další odpovědi
pondělí

malujete ráda sklo,nakupte si skleničky a barvičky,něco stvořte a jezděte po poutích,nebo trzích,a uvidíte co na to lid veřejný,není problém si udělat živnost.list za 500,a třeba budete šťastnější,že se seberealizujete

pekynka

Lilibou určitě malujte pro radost ,po čase se třeba Vaše díla budou dražit za miliony.Málokterý umělec je svou dobou doceněn.

BEAES

Také ráda maluji bavilo by mě to i jako práce.To se divím, že nechtějí vidět spíše vaši zručnost,ale výuční list.