Avatar uživatele
lilibou

Jak jste na tom vy s malováním ?

Zajímalo by me,jestli máte malování jako koníček a jéstli se vám někomu podařilo najít si v tomto oboru i práci..

já maluji už dost dlouho,nejsem akademický malíř a moje obrazy se mu ani nevyrovnaji ale maluju jen pro zábavu..snažila jsem se najít práci v různých uměleckých firmách i sklárnách jako malířka skla a dekorací,ale nikoho nezajímá že mě to baví chtějí vzdělání,co si o tom myslíte vy?
Doplňuji:
já mám sice maturitu,ale oni chtějí vyučení v oboru nebo pracovní praxi..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, dudu, BEAES, pekynka před 5012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Dnes jsem se dověděla, že můj soused maluje obrazy. Také nemá žádnou uměleckou školu, jen ho to již léta baví. Některé obrazy již prodal a bude pořádat i výstavu.
Co zkusit něo namalovat a prodat. Zpočátku třeba na Aukru apod. Nebo se optat na práci v nějaké reklamní agentuře.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pondělí

malujete ráda sklo,nakupte si skleničky a barvičky,něco stvořte a jezděte po poutích,nebo trzích,a uvidíte co na to lid veřejný,není problém si udělat živnost.list za 500,a třeba budete šťastnější,že se seberealizujete

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pekynka

Lilibou určitě malujte pro radost ,po čase se třeba Vaše díla budou dražit za miliony.Málokterý umělec je svou dobou doceněn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Také ráda maluji bavilo by mě to i jako práce.To se divím, že nechtějí vidět spíše vaši zručnost,ale výuční list.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek