flodur

Jak jste na tom vy? Koušou?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/207233-proc-komari-nekousou-vsechny-stejne.html

Nejlepší odpověď
Jahoda

Většinou se ošplíchám repelentem. Někdy zapomenu a to je pak rodeo. Pořád se škrábu, protože to nejde vydržet. Sice na to používám různé mastičky, obklady aj., ale někdy ani to nepomůže ☹

Další odpovědi
panenka

Ted už nekoušou protože se vždy při odchodu když někám jdu nastříkám ale minulý týden když jsem byla s rodinkou u nás v PIZERII jsem se nastříkat zapomněla a večer jsem nemohla pak ani spát.

led

ja mám asi zlú krv, za celé komárie leto som stretla len dvoch zablúdených komárov a pritom ich u nás boli záplavy.

SinceX

Koušou? :D slabé slovo, ten letající sajrajt, mě skoro jí. Večer u PC jiného nedělám, než běhám s plácačkou a hubím je..:D Ale je mi to „prd“ platné, když druhý den to dělám od znova, protože jsem si zapoměl zavřít okno..:))

anonym

nedávno jsem se ptala na totéž