aramah

Jak jste na tom se zdravím?

Kašel rýma teploty a nic nepomáhá.Máte nějaký recept?

Nejlepší odpověď
quentos

hektolitry teplého čaje s citrónem, za chvíli s nemocí doslova vyčuráte

Další odpovědi
Arni

No, to nezávidím. Já bych napsal otázku co s tím.
Jeden recept ale mám. Zatím osobně nevyzkoušený, ale radil to jeden profesor.
Chce to prý 3 lahvinky rumu.
Jednu na spálení bacilů
Druhou na spláchnutí bacilů
A tu třetí aby ti bylo všechno jedno.
A pak tři dny spát.
Čtvrtý den jsi jak rybička. Bez rýmy, bez teplot a je ti nádherně blbě a je ti všechno tak krásně jedno.
Schválně vyzkoušej a dej vědět jak to funguje.
Držím palce.
Jo, a ještě bych se mrknul kde mají slevy. Ať to neleze moc do peněz.

BEAES

Tak na kašel užívám jitrocelový sirup a na teplotu lipový čaj s medem. Je to jen menší úleva, s rýmou musíte být v teple a nejlépe pod peřinou.

roxy52

Já to řeším tak,že na nemoc používám protiútok.Tj.,že když začne být zima,tak se hned nezakuklím do péřovky,kulichu a palčáků,ale naopak,chodím ,tak jako by byl podzim.A zatím to funguje.Co je to kašel,rýma a teplota,tak to si pamatuju,tak z dětství,kdy na nás rodiče navlékli pomalu celej šatník.