Drap

Jak jste na tom se školní matematikou ?

http://letecka­posta.cz/124792956
Doplňuji:
Tak málo se vás přizná jak to zvládá ? Já jsem toho také polovinu neudělal

Nejlepší odpověď
Sůwa

Č.1 jsem nevyřešila, kombinatoriku jsem se neučila a č.9 jsem nezvládla. Ostatní mám dobře. K řešení bylo 9 příkladů, takže mám poměr 7:2, to v mém věku už stačí.
Doplňuji:
Jsem to ale stejně blbka, když už jsem tam měla i tu třetí odmocninu, výpočet u č. 9 byl vlastně kombinací předchozích.

Další odpovědi
Amie

Já ji nenávidím.. už abych byla ze školy venku.

zzzzz

Na tu třetí odmocnimu z osmi jsem nepřišla. Ale jinak fajn, já mám matematiku ráda. Trochu jsem si procvičila mozkové buňky.