Danina65

Jak jste na tom s učením cizích jazyků?

Nejlepší odpověď
briketka10

Nadřu se

Umím pasivně NJ a AJ, ale nestačí
to, stále se učím : nadřu se 😁

Další odpovědi
gecco

Nadřu se

Dokonce i když se jedna o jazyky programovací…
😉

redy

Nerozumím řeči vašeho kmene

Ani našeho kmene… 🙂

chachar1922

Jde mi to samo

Nemusím se nadřít a nejsem na to antitalent. Ale musím se tomu věnovat pravidelně, nebo jinak to co umím zapomenu.

hohokoko

Nadřu se

brillant

Nadřu se

ivzez

Jde mi to samo

Úplně samo mi to nejde, ale nenadřu se a baví mne to.

jirka F

Jde mi to samo

Nevím proč ale Anglický jazyk mi jde docela snadno.Horší bylo když jsme se na základce učili rušinu cca od 7 třídy kdy si to ministerstvo školství usmyslelo že vrátí zase německý a ruský jazyk do základních škol ty znaky a takový to nepani májem nebo jak se to píše to už si nepomatuju.