Zlatý

Jak jste na tom s pracovní dobou?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Odpovědi:

Volná

Pracuji tak dlouho dokud šéf neřekne konec, nebo dokud nepadám na hubu. Můžu sice občas skončit dřív, ale jen pokud to vše bude hotové "aby se sem už nemuselo chodit". To je kouzelné rčení. No a když to mám hotové abych tam už nemusel chodit, tak by se mělo ještě to a to, aby, a kvůli... A to za posraných 10 000 který mám ve smlouvě.

Bronzový

Volná

Od té doby, co si mohu určovat, kdy pracovat, pracuji více, ale jsem klidný a vyrovnaný, oproti době, kdy jsem dělal na píchačky. Řekl bych, že i na mé práci je to znát. Pánbu zaplať....

Zlatý

Pohyblivá

Podle toho za jak dlouho si udělám práci,tak záleží kdy půjdu domů.

Zlatý

Volná

Zlatý

Žádná

Přemýšlela jsem jestli jako matka na mateřské mám zvolit fixní a nebo žádnou. Pravda je, že jako matka(pokud by se to bralo jako zaměstnání) jsem v pracovním procesu pořád. Ale na druhou stranu je pravda, že i tak si najdu chvilku pro sebe.
Proto jsem volila žádná,,,nejsem v práci, ale je pravda, že je to občas náročnější, než když jsem v práci byla.

Fixní - pevná

Mám stálou pracovní dobu od-do,třísměnný.

Stříbrný

Volná

Dělám školníka,byt mám přímo ve škole.Ráno začínám od 7 hodin,dělám do kdy je třeba,mezitím si odskočím domů na kávu,na oběd...

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

abych odpověděl i za sebe, já mám pohyblivou se všemi jejími pozitivy i negativy, rozvrh určuje šéfová, a když se mi zrovna netrefí do vkusu, mám smůlu ;{))>

anonym

Hlavně aby nebyla takový blázen jako můj šéf. Ten má nutkavé myšlenky "nutkání něco udělat, aby se přerušil klid" podle http://www.odpovedi.cz/… Prac. doba by měla být pevná.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.