Avatar uživatele
pusinka50

Jak jste na tom s pozimní „jarní“ únavou? Příp. jak reagujete na změny letního a zimního času? Co proti tomu děláte?

Já se nějak pořád nemůžu dospat, vstávám úplně zbitá, nemyslí mi to a „probouzím“ se až po 2 hodinách a vypití půl litru kafe. Jím zeleninu, ovoce, ráno sklenku vody s půlkou vymačkaného citronu a lžičkou medu, 2–3 týdně cvičím a 2–3 týdně chodím velmi rychlou chůzí celou hodinu po lese s pejskem. Co můžu udělat víc?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym, Kamionacka09 před 4320 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marek.29

HRŮZA! Zrušil bych to! Ničemu to nepomůže akorát nám to rozhodí biorytmus vždycky. Pomůže mi to dospat občas.. Hodně spánku. (bavím se o změnách času)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kamionacka09

Me taky dela problem se probouzet a zdrovna ted se pudu asi jeste dospat,nesnasim brzy vstavat.A ten letni cas mi taky vadi,ja radsi tmu o hodinu drive a cas jak ma byt nez tohle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

zkus tritydenni kuru piti koprivoveho caje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kric.ouwner

Letní čas byl vytvořen z důvodu ušetření tzn. aby se méně svítilo , ale myslím si že je to dobrá věc protože jsem osobně dost rád když můžu v léťě jít domů v půl desáté a ještě svítí sluníčko a kord na chatě to hojně využívám , a normální zdraví člověk to nepocítí a je hloupost že to někomu dělá problémy to jsou jen vsugerované věci 2× za rok vstát trošku jinak je to samé jako když vám zavolá šéf že " hele zítra tě tu potřebuji o hodinku dříve " a taky z toho nejsme tak podráždění , ale to už dokázalo mnoho vědců že to je nesmysl .!!!
Doplňuji:
Ještě poradím jak píšete jak jste z toho tak zkleslá , no u mě je to asi tak že já vyrůstal skoro na vesnici , takže jsem zvyklí vstávat improvizovaně z ohledem na události , zkuste na to nemyslet , už delší dobu ( cca 15 Let) pendluji mezi dvouma velkýma městama naší republiky a všiml jsem si toho že lidi kteří vyrůstali ve městě jsou náchylní až bych řekl zženštilí , všechno jim vadí nejradši by dokola ten svůj stereotyp a řídí se převážně médiama , někdo řekne v TV že letní čas způsobuje psychické kdo ví co a hned mají všici problémy , Pustí každý týden do TV cikána který ve svých písní jen nadává a mele nesmysly a hned ho všichni milují a dělají že ho poslouchají x let a dokupují si jeho alba , no není to šílený … ,.

Upravil/a: Kric.ouwner

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Problémy mi to nedělá ,vstávám brzy v jakýkomliv období -myslím, že to je tak, jak to má člověk nastavený- někdo rád spí a nerad vstává – pak to svádí na posun času . Vidím to doma kolem sebe i když svítí venku slunce mohli by spát do 10 a stále je to málo. Pak vstanou a jsou rozmrzelý, že museli z postele a kolik už je to hodin a to já už mám za sebou prima ráno s krásným svítáním a jsem dobře nastartovaná na celý den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simona.1

Ahojky. Já jsem letos ten časový posun naštěstí ustála. Asi hlavně díky coenzymu extra, který jsem si koupila a od března pravidelně užívala. Radila jsem se o tom i v lékárně a pomohlo mi to. Potom samozřejmě jíst ve velkém zeleninu a ovoce, ale ne citrusy! Víc už asi neporadím…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek