Avatar uživatele
Drap

Jak jste na tom s logikou? Myslíte logicky ?

Zkuste si malý testík:
http://letecka­posta.cz/886575591
Doplňuji:
Potkat je jasné. Potkat můžu jen toho, kdo jde v protisměru, nebo kolmo na můj směr. Pokud jde stejným směrem jako já, tak mne může jen předejít, nebo já jeho.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, bolak, briketka10, anonym, radce, breja před 4059 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Logycky myslí procesor, mozek myslí chaoticky.
Navíc člověk se nechová a nejedná podle rozumu, ale podle emocí. Rozumem si totiž jen vysvětluje to, co udělal.
Doplňuji:
*Logicky… 😁

Upravil/a: Bedy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Myšlení bolí, takže si to šetřím na potom, jinak text byl původně zřejmě ve francouzštině a při překladu do češtiny se vytratila většina chytáků, takže se v podstatě nedalo nic splíst, krom tý 26), která je nejasná, protože zebra mohla potkat žirafy který šly taky k vodě, nikde není psáno že POTKAT můžeš jen toho kdo jde čelem proti tobě…
Doplňuji:
Drap: no, to podle mě není pravda :) představ si, jde zebra k vodě a najednou kouká že pár metrů před ní čouhá ze stromů dlouhej flekatej krk „a hele, to je žirafa!“ řekne si zebra a doběhne ji. „Kam deš“ ptá se zebra žirafy, „k vodě“ odpoví žirafa, „nevidíš že mám kolem pasu nafukovací kruh?!“, „no to je ale náhodička, já tam mám namířeno taky“ odpoví zebra a vytáhne z baťohu opalovací mlíko…

To byl příběh zebry a žirafy, jenž se potkali na cestě k vodě, ale mohli se potkat klidně na křižovatce, na kterou každá dorazila z jinýho směru nebo myslíš že všichni tvorové v historii naší planety, který se kdy s někým potkali, tak na sebe vždycky narazili jen ve dvou různých úhlech? :)

Upravil/a: bolak

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

jsem na tom s myšlením
logickým prachbídně, ale
vůbec mi to nevadí vám jó :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
radce

Myslím, že myslím logicky.
Potkat je jasné: přijdeme každý jinou cestou a potkáme se. Ovšem jestli se naše cesty pouze kříží, anebo scházejí a dále půjdeme cestou společnou z tohoto slova jednoznačně jasné není.
Testík je zajímavý, ale některé možné odpovědi jsou nejednoznačné…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek