lerak14

jak jste na tom bude nový rok lepší? nebo bude ten stan protože nebude na nájem? a poplatky-inkaso?

Nejlepší odpověď
aramah

Každý rok je takový,jak si ho zařídíme.Nebo vám opravdu hrozí něco takového o čem tu píšete?To je mi vás líto, ale co jako s tím tady.Chtělo by to trošku veseleji do toho života né?

Další odpovědi
anonym

Jestli vás to uklidní – nikdy není tak zle,aby nemohlo být ještě hůř.
Vždy s úsměvem.

Mili @

Já nevím, já mám byt p. Bakaly.....
Nečekám nic veselého…
Ale snad to nějak přežiju, no…

BEAES

Poraďte si jak umíte, a co tak jít něco dělat, aby bylo na nájem a inkaso. Máte internet, tak nebude tak zle. Si tu pořád nestěžujte, třeba sbírejte noviny a choďte s tím do sběrny.

benaja

Zařídit si to tak,aby na nájem bylo,ušetřit tam,kde se dá a kde se nedá tak se poohlédnout po nějakém vedlejšáku a když ani to ne,pak věřit,že to tak hrozné nebude,hlavně zdraví!Někde je hůř.