LEONEK

jak jsou placeny práce -sázení stromků v lese? kolik v dnešní době můžu očekávat za jeden kus vysázenej?

Nejlepší odpověď
aramah

No záleží na tom jaký stromek to je.Bouček nebo smrk,pak taky jestli kopete motykou. Nebo pracujete s motorovým vrtákem.
Doubek 1.80 až 2kč.za 1ks.
Smrk 3.25 až 3.50.za ks.
Jedle jako smrk.Ceny jsou pro žv. Zaměstnanec to má trochu jinak.
Doplňuji:
johanka- jistě protože dělá na někoho kdo tu práci zadá.Dělají i za 1kč.To už je na každém za kolik je ochoten pracovat..

Další odpovědi
johana 56

Známá chodí vysazovat pravidelně.Kope motykou,za stromek dostane 1.50Kč ať je to jedle,smrk,nebo borovice.

hanny 2

No moc to asi nebude.