marci1

Jak jsou na tom Češi s líbáním ? Dnes je světový den polibku.

U jižních národů je to běžný zvyk ( Itálie, Španělsko, Francie ).Většinou se políbí 2×, Švýcaři se líbají dokonce 3× a Poláci políbí ženě hřbet ruky. Chvíli mi to trvalo, než jsem si u Poláků na tento polibek zvykla.V arabském světě se běžně líbají dva muži. Češi praktikují údajně líbání v 61%, 57% na tvář,7% na ústa a 1% na hřbet ruky.

Nejlepší odpověď
Damiana

Všichni Češi? To nevím, ale já si nestěžuji. „Trénuji“ poctivě, možná i zvedám průměr:-)

Další odpovědi
Drap

Myslím, že Češi jsou na tom s líbáním tak akorát.

zjentek

jsem na tom s líbáním dobře a ti, co se jich to týká, tak jsou na tom také dobře, řekl bych, tak snad to nějak pomůže v odpovědi ,)

Supercom

No nevím no, ale s těma procentama to asi nebude nejlíp, protože součet nedává 100% ale 126% :).

gagaga

ja se " opravdu libala " pred 16 lety , ale na datum uz si nevzpominam :(

  • iv-

arygnoc

no, máte čo doháňať.
;)

gagaga

kdy a kde .. ? :o)

arygnoc

tých 16 rokov.
kdekoľvek a s kýmkoľvek (ale je lepšie si vyberať).

;)

gagaga

ary .. ja uz jsem si Vas vybrala preci davno !
:p

annas

Ano. Psala jste o tom. Jenže nevydržela a vyměnila za jiného. Jak jste dopadla? 🙂

gagaga

nene an ., ja aryho chtela vzdycky … ale ary nechtel me ..;(
tak jsem pak " vzhlizela " az do nebes !
vybrala jsem si samotneho Dr. !
… ale on to nebyl jen obycejny Dr. !
On byl nadrizeny vsech ostatnich Dr. !
a tech sestricek kolem .. no, co Vam mam an. povidat .. :)

  • iv-

annas

🙂

arygnoc

:D

Damiana

A bylo to opravdu líbání?:-)

gagaga

:) na to " dalsi " uz si ani nevzpominam ! :)

Damiana

🙂