Jak jsou druhy/názvy draků? V pohádkách má 7 hlav a v Half-Life hře je drak 3 hlavý, ale mají i oficiální názvy?

Odpovědi
Kepler

Nejhorší ze všech je drak krabicový, jenom ve hrách asi nefiguruje. Ten drak je prý tak strašný, že po něm nefunguješ ještě tři dny a nemáš žádnou munici ani kapesní nožík.

Kelt

Počet hlav je dělitelný lichým číslem. Takže je 3 hlavý, 7 hlavý a 9 hlavý, a protože byly tři , výsledky se dají snadno spočítat. V Rumcajsovi má drak jednu hlavu, v pohádce Princ Bajaja má drak také jednu hlavu,

WoIfy

Pokud se chceš něco dozvědět o dracích, doporučuji český web draci.info:
https://draci­.info/index.php?cls=ob­jecter&object=3

Jedná se o stránky příznivců draků 😉