losananas

Jak jsou a byly na tom zlatokopky se vztahy?

Zajímalo by mě, zda se zlatokopky zamilují i do „podřadného“ kluka, který na tom není moc dobře s penězi. A zda si myslíte, jestli měli před nějakým boháčem nějakého borce. Jak jsou na tom i sexuálně?

Odpovědi
iceT

Já si myslím, že zlatokopka miluje jen peníze, proto si hledá a snad většinou nachází bohatého blba, který jí to žere.
Jedna naše herečka prý měla prohlásit, že by s chudákem nebyla, proto je vdaná za o dost staršího pána.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=EZkFU0r4XZw
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Zyf1pq_jKOQ
Na druhou stranu, proč by se ženská neměla postarat o to, aby se měla dobře?
Však ono to není zase tak dávno, co si muži brali škaredé nevěsty jen proto, že dostaly bohaté věno. Takže zlatokopectví naopak.

Drap

Nelze paušalizovat. U každého jedince to může být jiné

MobilManiak

Pokud prozře pak proč by se nezamilovala. Ale většna neprozře ;). Boháči obvykle chtějí krásné mladé sexuálně atraktivní a sexuálně schopné ženy.