Kelt

Jak jsme dopadli v Himaláji, nevíte? Toto mi uniklo.

Letos byli v Himalájích nečekané laviny a byly i ztráty na životech. Někteří naši občané se vrátili, jiné se neozvali, protože asi neměli signál. Dříve se o tom mluvilo, teď už frčí něco jiného. Nevíte náhodou, zda se všichni naši horolezci vrátili, respektive, jak dopadli? Děkuji.

Odpovědi
gecco

Pokud vím, jsou všichni Česi v Okeju (pokud jde o Himaláje).
😉
„Něco jiného frčí“… právě proto, že z toho media už nevytřískají žádné emoce.