Pokročilý

Jak jsi sám vyrobit regály ?

chtěl bych si udělat regály přes celou chodbu v bytě jelikož je dost široká ale kdybych je měl kupovat vyšlo by mě to na 8 tisíc je nějáká levnější varianta jak si je sám vytrvořit , dokázal bych si sehnat železné tyče ve tvaru čttverce ale svařovat neumím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Svařované spoje snadno nahradíš šroubovanými, což ti do budoucna umožní i variabilitu uspořádání konstrukce při potřebě změny rozměrů, rozmístění či jiné přestavby, nebo třeba při umístění v jiných než původních prostorách, např. při přestěhování.

Další odpovědi:

Zlatý

V marketech nařežou desku na míru a nebo lze koupit ohoblovaná prkna. Sloupky bych taky volil ze dřeva - je s ním lepší práce než se železem. Dřevo se nemusí ani natírat. Pokud neumíš svářet, tak někoho požádat a nebo vše šroubovat. A i to je možné. Nicméně těch několik železných tyčí co nahradí dřevěné sloupky zas moc peněz neušetří (s ohledem na následnou pracnost, natírání apod.)
Nezanedbatelnou otázkou je, co v policích bude, a jak bude dlouhá a vysoká. nařadí se nechá půjčit v půjčovnách. a není od věci když to budou dělat 4 ruce (dvě mohou / nemusí, být i ženského pohlaví). Lépe se to dělá, lépe se to vymýšlí. Zejména když jsou u toho ty něžnější ruce. Ony jsou zpravidla ovládány celkem praktickým mozkem.

Diskuze k otázce

martinlenc

Zkoušel jsem si regál vyrobit sám a můžu říct, že to vyjde finančně na stejno... cesta pro materiál, můj čas, amortizace nástrojů atd.... Po druhý jsem si radši už regál koupil a nechal dovést od http://www.t-regaly.cz/

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 926
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.