Zlatý

Jak jsem stará, tak jsem blbá! Ve spěchu jsem šoupla do trouby buchtu a vzápětí pekáč s masem. Načichne mi to od sebe?

Asi dnes nějak nemyslím a v rámci úspor času i energie jsem to šoupla k sobě... Vejde se to, ale mám strach, že maso bude vonět po sladkém a naopak. Nechci už zasahovat do pečícího procesu, co myslíte, jak to dopadne?!
Doplňuji:
-iv-, já za to nemůžu, třeba je to nakažlivý!

Dědapetr: díky za shovívavý postoj, snad ho budou mít i domácí strávníci :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak to se mně ještě nepovedlo, obavy mám :-D Ale je to tam, nech se překvapit a dej vědět ! :-D

Další odpovědi:

Zlatý

No jéje,už se mi to také stalo,vespod jsem pekla koláč,nahoře maso,vonělo to sice dohromady a tak nějak všelijak,ale dětem jsem vysvětlila,jak je maminka "šikovná" a zabila dvě mouchy jednou ranou:-D. Chvilku se jim do toho nechtělo,ale když jsem se líbezně usmála,snědly to v pohodě:-D
Už jsem to pak ale raději nezkoušela:-)

Zlatý

Maso nenačichne,ale buchty možná ano a tak budou buchty s vůní masa.To nemusí být až tak špatný.

Deli , to se mi vubec , ale vubec nelibi !! Za blazna tu chci byt jenom ja !! :-( -iv-

Zlatý

Pizza je taky koláč s masem, pirožky to samé. Američani knedlíky berou jako moučník, tak proč předem zouvat boty, když se potok ještě nerozlil.

Diskuze k otázce

Zlatý

chudst

No - a jak vznikla slivovice! Chteli premenit neco ve zlato! Deli, fandim vam! Pak se ozvete!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.