leporela22

jak jsem poznal vaši matku

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte kdy asi cca vyjde 8 serie cz dabing a jestli vyjde 9 serie tento rok.

Odpovědi
bolak

Přesný datum startu 9. eérie ještě není určený, ale bude to někdy v druhý polovině září letošního roku. Česky dabovaný díly pak samozřejmě vycházej se zpožděním, a když se podíváš která série běží teď u nás v CZdub a která v americe, tak rozdíl je počet let za který můžeš dabovanou verzi očekávat.

Pokud u nás běží teď 4.série česky, pak v roce 2017, pokud u nás běží 5. série, tak 2016, pokud 6. tak 2015 a pokud 7. tak osmou můžeš očekávat přesně za rok.

wudynka

9. serie zacina 23.9. 2013 a s titulkama by to melo vychazet na 24.9. 2013