briketka10

Jak jsem mohla prošvihnout gratulaci pro Ellu !! Už je 21 bodů STŘÍBRNÁ !! GRATULUJI 🙂

Nejlepší odpověď
Andělé

Jé,také moc gratuluji ke stříbru,jen tak dál,jen tak dál…:-)

Další odpovědi
Ella

jééé :) mockrát vám všem děkuji, že jste si všimli :)

aramah

Tak hurá a gratulace:D

Damiana

Připojuji se též k upřímnému blahopřání! 🙂

tom004

Tak to nás to prošvihlo víc.Také to napravuji a gratuluji. :)

johana 56

Gratuluji k zaslouženému vykročení za zlatem.

hanny 2

Také moc blahopřeji ke stříbru!!!

anonym

Blahopřeji,také později,ale přece!

led

Pripájam sa k prešvihnutým. Oneskorene blahoželám.
PS.
Chýba nám tu naša kontrolórka bodov -iv-. Ale ak dobre pamätám, niekomu prepožičala počtársku tabuľku…

Drap

Připojuji se ke gratulaci a přeji hodně dalších úspěchů

ReHu

Teď jsem dorazila a také gratuluji :D

anonym

Pozdě, ale přece, též se připojuji.
ad led, iv si hlídala spíše ženichy, dívčí jubilantky přenechávala pánům.
Jinak jubilanti se mění, ale gratulanti zůstávají téměř titíž, byť uživatelů je tu nesrovnatelně více.

annas

Také se připojuji ke gratulaci. Jen tak dál.