Michal Kole

Jak jsem měl zaměstnavateli ukázat co umím, když mě nezaměstnal a na nic odborného se mě nezeptal ?

Nejlepší odpověď
anonym

Michale, přečti si odpovědi na téma přijímací pohovor. Asi jsi nedbal rad, jak má být upraven a připraven uchazeč o zaměstnání. Třeba potenciálnímu zaměstnavateli stačil první pohled a podle něj zjistil, že nejsi ten uchazeč, kterého touží zaměstnat.

Další odpovědi
www

Obávám se, že přijímajícího jsi k odborným otázkám ani nepustil. Neměl již odvahu v pohovoru pokračovat 😁.
Doplňuji:
Sebevětší odbornost bez schopnosti komunikovat je totiž k ničemu.

Drap

Některým stačí aby se na uchazeče mrkli a hned vědí.

Robert_PM

Vzhledem k tomu, že ničemu odbornému nerozumíš, vyšlo by nastejno, kdyby se potenciální zaměstnavatel ptal či neptal. Ale neboj se, třeba Tě někdo jako exota zaměstná. Někdo, kdo má hodně moc peněz a ta legrace mít ve firmě Koleso ho prostě rajcuje:-). Tuto, ale i další otázky podobného typu (již 35) Ti rádi zodpoví v PL v Dobřanech.