Avatar uživatele
čup

jak jíst na noční směně

kolik,kdy,co

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? GM, redy, briketka10, zzzzz, gagaga, da ny před 3750 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

To bývá problém, hlavně když se často střídají směny. Normálně si ten den rozložte, prostě když vstanete, třeba ve tři odpoledne, tak se chovejte jako by bylo ráno a dejte si snídani, dále pokračujte s obědem i večeří.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Každému to vyhovuje jinak je třeba si to vyzkoušet. Mně osobně se velmi osvědčilo : větší svačina či teplé jídlo v době 0.00– 1.00 a menší svačinka kolem 4.00.
Co jíst ? pokud máte možnost přihřátí či dodělání, tak preferuji domácí teplou stravu. Jinak podle možností.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já jsem jedl jakoby od začátku.Když jsem přijel z noční, okolo sedmé jsem šel spát.Okolo jedné či dvou odpoledne jsem bstával, takže snídaně, večer pře dvacátou oběd (teda teplá večeře, jako oběd) a v noci od půl druhé do dvou jsme měli přestávku, takže jako večeři (chleba s něčím).Také jsme měli možnost si kupovat zmrazená jídla, tak někteří chlapi jedli tato jídla ohřátá v mikrovlnce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

jestli máte možnost ohřevu v MW
troubě, tak si noste s sebou v misce
jídlo a to si ohřejte, nebo jen nějaký
lehký zeleninový salát s pečivem..
každý má rád něco jiného..

můj synovec chodí taky na noční
a jí různé ty bagety z automatu to
není moc zdravé..
můžeme mu toto říkat s jeho mamkou
pořád a neposlechne..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

To má každý nastavený jinak. Znám lidi kteří na noční v životě nejedli a naopak jiný co to do sebe prali pod tlakem. Já dělal 35let na hutích v 4četém neboli nepřetržitém provozu a jedl jsem podle toho, jak se mi chtělo. Když byl hlad, tak sem jedl a když nebyl, tak ne. Kolik? No tolik, abych ho hajzla zahnal. Kdy? Když to na mě příšlo (tím myslím hlad). Já naštěstí dělal v provozu kde nebyla daná doba na sváču. Takže podle chuti. Co? Buď z domova anebo jestli je možnost závodního stravování. Co je libo!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Za 2 hodiny půjdu na noční, předtím sním něco malého, abych neměla hlad sotva přijdu do práce. Kolem 20 hod. sním rohlík s něčím, o půlnoci přestávka – větší svačina, tu si nosím z domova, i když mám možnost objednat si chlazený oběd, jenomže kdybych snědla takovou porci, byla bych nepoužitelná. Asi ve 3 hodiny si dám buchtu nebo banán a pod. V 6 hodin – to už budu doma, si dám chleba s medem a čaj a v 7 hodin usnu. Kdybych se před spaním nenajedla, budu u v 8 hod. vzhůru, takto vydržím spát asi do 11 hod. Po probuzení si dám kafe s mlíkem a 2 cigára, asi za 2 hodiny potom teplý oběd. A tak stále dokola. Takhle mi to vyhovuje, přece se nebudu v noci trápit hladem, když už musím pracovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jez, pij i v noci pravidělně, tedy s max. přestávkou 3 hodiny. Rozhodně si nedávej o půlnoci „oběd“ typu knedloxzelo :), jedno z jídel ať je vydatnější, jinak obvyklé svačiny á 2–3 hodiny.
Pokud je možné ohřát si jídlo, je to veselejší a pestřejší (ovšem ne v mikrovlnce, ta do „zdravé“ kuchyně nepatří!)
A žádný pravidelný fasfood ve dne ani v noci :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek