Jak jinak upevnit držák na pití?

Zdravím, dnes jsem si všiml, že dvě zdířky na šroubky od držáku na pití jsou z druhé strany (kde jsou lanka od přehazovaček) a blíže ke středu. Bude ten držak tam normánlě držet nebo existují nějaké specifální držáky?
Děkuji za pomoc! ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

tvl, co to máš za kolo? :-)) Ty máš víc než jednu přehazovačku? :-)) Lanka od zadní brzdy, přehazovačky a přesmykače jsou tažena na té vodorovné trubce nebo mi snad chceš tvrdit, že máš dámský rám? :-)
Jinak ty dírky tam na to jsou udělaný, takže nechápu, co řešíš, držet to bude, pokud tak dáš správné šroubky a správně to dotáhneš. ;-) Jinak speciální držáky taky existují.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

googler

Alesh: Ne, na vodorovné trubce mám lanka od zadní brzdy a šikmá trubka zespodu má lanka od přehazovaček. Kolo je úplně nové, od Olpranu. Jenže mezi těmi lanky jsou ty dvě zdířky na šroubky a když na ně nasadím ten držák, tak se ty lanka mohou skřípnout.

Zlatý

Alesh

njn, nesmíš si kupovat takový šunty nedomyšlený, evidentně se konstruktéři zamysleli. :-) a na té sedlové trubce (ta do které zalézá trubka od sedla) dírky nejsou?
Mrkni na http://www.bike-life.cz/…

googler

Překvapivě ne, takže se batohu nezbavím, škoda. I tak díky za odpověď. :-)

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.