orwell

Jak jinak nazvat ženu alkoholičku?

Pro muže alkoholika máme tolik názvů, např. opilec, pijan, ochlasta, ale pro ženu? Nic z toho, co mě napadá se mi nelíbí.

Nejlepší odpověď
iceT

holka alkoholka,to se pěkně rýmuje

Další odpovědi
quentos

alkoholka či alkoholčička ;{)> jinak „pijanka“ je oficiálně i v SSJČ

Emefej

Opilka.

anonym

opilka,ochlas­tka,pijanka,mo­je žena,kalička,to je možná ono,
joj KALIČKA

honza19hk

slíva.-)

Pepa25

Stačí jeden výraz, je jich méně a také bohužel méně vydrží (rychle přejdou do kategorie ztracená existence ☹

marci1

Třeba notorička, pijanka, fetingrička ap. 🙂

andrea24

násoska ?