Jak jim k tomu pomoct? Krytí.

Potřebovala bych poradit, už dvakrát jsme se snažili nechat nakrýt naší fenu, ona drží, ale pes je do toho strašně hrr a prostě se do ní netrefí. Tak bych chtěla poprosit o radu jak na to. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Anmara

asi nezbyde nic jiného, než pejskovi pomoci najít „ten správný směr“. je třeba, aby ho jeho páníček (nebo panička) opatrně nasměrovala, tzn. když skočí na fenku, tak jemně přistrčit jeho penis tam, kam potřebujete. záleží na povaze pejska, zda ho to neodradí, ale když jsme potřebovali pomoci nápadníkovi (nejen) naší fenky, tak to vždy vyšlo.
Pokud jde o dlouhosrstá plemena, tak je dobré přistřihnout srst, aby se případně nepletla.

Další odpovědi
aramah

Vždy je lepší mít skušenýho psa nebo fena která už měla štěňata, někdy stačí je nechat o samotě a sledovat je z povzdálí,taky je třeba opakovat akt víckrát fena sama dá najevo zda psa ještě k sobě pustí.

atriplex

Je to běžná praxe i u jiných savců. Chytněte penis do ruky (v gumové rukavici) a nasměrujte jej na otvor. Samce se bát nebusíte, ten vám nic neudělá, protože myslí jen na to jedno.

Janichkah

Já psa nasměruju a pak ho ještě podržím aby byl pořádně v ní a až se svážou a otočí zadečky k sobě, nezapomeňte je držet okolo za jejich stehýnka aby se nerozvázali nebo aby mu čuba při trhnutí neporanila penis. držte je klidně 40 MIN DOKUD SE PROSTĚ NEROZVÁŽOU!!!!