Jak jí to říct? Že sex s úspěchem jí poskytnu ráno při probuzení, ne večer?

V noci po milování odchází do pokojíku s dětmi a tam zůstává až do rána.
Doplňuji:
Ona už ví, že je po ránu a rozcuchaná nejhezčí.

Nejlepší odpověď
cochee

Třeba tě ráno nechce – z hygienicko – estetických důvodů 🙂 rozcuchané vlasy, mastný povlak na pleti, zpocení ve stádiu začínajícího rozkladu, ospalky v očích a korunu všemu dá ústní dutina, kde bývá po probuzení „jako v polepšovně“ 😉

Další odpovědi
marci1

Ono není někdy tak jednoduché v rodině zkloubit milování s přítomností dětí v bytě. Zkuste partnerce říci, že by bylo hezké, kdybyste se mohl ráno vedle ní probouzet, že Vám chybí její přítomnost. A ostatní jistě přijde také. 🙂