snake1

Jak jí oslovit?

Někdy kdy jsem v jedný hospodě, tak tam příjde jedna holka s kamarádkou (možná kolegyně)na jídlo. Už hodně dlouho po ní koukám. A hodně moc se mi líbí. Chtěl bych ji nějak oslovit. Bude to znít blbě, ale za střízliva nemám na to jít za nima a říct ahoj. Ale zase nemůžu přijít za nima opilej v odpoledních hodinách. Přemýšlel jsem jak jí teda oslovit. A napadlo mě jenom tohle:

Sednou si k nějakýmu stolu vedle, tak abych na ní viděl. U stolu poskládat origami. Jít za nima položit to před ní a říct:„To je pro tebe“.

Nemáte někdo lepší nápad jak jí nějak oslovit?. Za každou radu budu rád
Doplňuji:
Origami je blbost, ale kdykoliv když jsem před holkou poskládal origami, tak „mi padla k nohám“ Nikdy tam není sama a ani jsem nikdy neviděl, že by ta kamarádka šla na wc

Nejlepší odpověď
bolak

objednej si karbanátek, kus sněz, a pak se tak nějak nachomejtni k jejich stolu, polož před ní talíř a řekni: „hele, já už nebudu, nechceš to dojet?“

Další odpovědi
NikkiHeat

to origami zní dobře nebo zkus třeba říct dobrou chuť ale každopádně neváhej…no co maximálně řekne…neotravuj. Ale určitě nechlastej to není dobrá vizitka.

Beer4Real

Origami :D to ti určitě padne k nohám za takovou blbost :D
Počkej na moment až bude sama, nic jí nedávej, jenom jí polichoť a navrhni jí pozvání do lepšího podniku, buď odmítne nebo ti dá šanci ;)

ivzez

Mně se ten nápad s origami líbí,
je originální, nepřijde mi vtíravý,
mohl byste zaujmout …

Andy199

Když za ní přijdeš a řekneš „Ahoj, jak se máš?“ je naprostá klasika, i když na tebe bude koukat divně, tak se nenech odradit… různě se jí vyptávej co tam dělá… proč sem chodí.. a když přidáš trochu humoru, tak neodolá a dočkáš se další schůzky…
Horší by bylo, kdyby ta její kamoška nebyla kamoška, ale přítelkyně to už by jsi měl asi smůlu:D
Hodně štěstí!

snake1

Příspěvek smazán administrátorem.

Beer4Real

Klidni to origami slož, ale stejně jí musíš oslovit

Beer4Real

  1. Buď k nim přijdi a optej se jí jestli má chvilku že si chces s ní promluvit sám, no a tam jí na férovku řekni že se ti libí, jestli přijme tvé pozvání na schůzku.
  2. nebo jak boss slož to origami, dej jí ho a optej se jestli by ti na oplátku nedala svoje číslo.

Nevím jak jinak bys to chtěl řešit 🙂

bolak

no když už do toho musí za každou cenu motat to origami, tak spíš by to mohl složit z nějakýho papíru na který by bylo jeho číslo, a nějak nenápadně jí to podstrčit na stůl, nebo nechal donýst číšníkem, aby nevěděla od koho to je a kdyby to rozbalila, tak bylo jeho telefonní číslo, na který by mohla zavolat…pokud by teda měla zájem

a nebo by mohl ubalit origami klidně i z toho karbenátku, třeba karbennátkovou labuť..

Beer4Real

jo i z hlávkového salátu by určitě něco složil :)
ale to číslo na té origamo-labuti by zaujalo a nenásilnou formou by se jí vnutil.
Beztak na ni bude ještě pár let čumět než se k tomu odholdá :)