mikee.nikee

Jak jezdit na tobogánu rychleji ?

Při jaké pozici mám jezdit abych jezdil dost rychle ? Doporučíte mi nějakou pozici ?

Odpovědi
ponovotny

na tobogánu můžeš jet max rychlostí tekoucí vody (vyjímkou jsou ryché tobogány, kde vlastní vahou vodu rozrážíš, ale na ty se asi neptáš) a to tak že se co nejvíce rozprostřeš. Plavky nebo chlupy samozřejmě brzdí víc než kůže. Brzdí tě taky když sedíš a tedy soustředíš váhu do jednoho místa .Nejrychleji by ses svezl, kdyby jsi se namydlil a těsně před jízdou by ti vypnuli vodu. I bez mýdla to s vypnutou vodou jede strašlivě a je třeba dát velký pozor kdybys to někdy zkoušel, aby někdo nevyletěl v zatáčce ven. Určitě to neber jako radu, jen jako odpověď na tvou otázku

Anička:D;)

Já to znám tak, že si dáš plavky jakoby do zadku :DD Jako tanga :DD (Samozřejmě v sedě :D) Jinak nevím :D

MocacekCZ

lehni si na břicho a chytni se za nohy abys měl tělo jako do U

zeeue

Dotýkej se tobogánu, co nejmenší plochou – tzn. LEHNI SI (sedět je hloupost – i když si zařízneš plavky :) …potřebuješ být „aerodynamický“ ;) ) A PROPNI SE tak, že se tobogánu budeš dotýkat jen „vrchní částí zad“ (resp. tam, kde máš lopatky a trapézový sval) a patami – zaručuji ti, že posvištíš jedna báseň ;)
Doplňuji:

  • jeden tip: pokud je to zakrytý tobogán a není vidět, v jakých místech se nachází člověk, který jel před tebou… tak chvíli počkej než vyjedeš :D pojedeš totiž hodně rychle, a pokud by před tebou jel nějaký „sedící expert“ ;) , tak do něj v půlce narazíš :D

zkušenost

vera508

Zařízneš si plavky do pr…e a lehneš si. Bacha při dojíždění – můžeš tomu před tebou skočit na hlavu v okamžiku, kdy on se vynořuje.

Elly

Tak já si většinou dělám z plavek tanga. Na začátku tobogánu se musíš rychle odrazit. Musíš být rychlejší než ta voda co tam teče. Mi to jede hodně rychle když si normálně sednu, natáhnu se dopředu a rukama si chytím lýtka. Mi to potom teda jede hodně rychle :D