Avatar uživatele
mikee.nikee

Jak jezdit na tobogánu rychleji ?

Při jaké pozici mám jezdit abych jezdil dost rychle ? Doporučíte mi nějakou pozici ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3924 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
ponovotny

na tobogánu můžeš jet max rychlostí tekoucí vody (vyjímkou jsou ryché tobogány, kde vlastní vahou vodu rozrážíš, ale na ty se asi neptáš) a to tak že se co nejvíce rozprostřeš. Plavky nebo chlupy samozřejmě brzdí víc než kůže. Brzdí tě taky když sedíš a tedy soustředíš váhu do jednoho místa .Nejrychleji by ses svezl, kdyby jsi se namydlil a těsně před jízdou by ti vypnuli vodu. I bez mýdla to s vypnutou vodou jede strašlivě a je třeba dát velký pozor kdybys to někdy zkoušel, aby někdo nevyletěl v zatáčce ven. Určitě to neber jako radu, jen jako odpověď na tvou otázku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anička:D;)

Já to znám tak, že si dáš plavky jakoby do zadku :DD Jako tanga :DD (Samozřejmě v sedě :D) Jinak nevím :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MocacekCZ

lehni si na břicho a chytni se za nohy abys měl tělo jako do U

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zeeue

Dotýkej se tobogánu, co nejmenší plochou – tzn. LEHNI SI (sedět je hloupost – i když si zařízneš plavky :) …potřebuješ být „aerodynamický“ ;) ) A PROPNI SE tak, že se tobogánu budeš dotýkat jen „vrchní částí zad“ (resp. tam, kde máš lopatky a trapézový sval) a patami – zaručuji ti, že posvištíš jedna báseň ;)
Doplňuji:

  • jeden tip: pokud je to zakrytý tobogán a není vidět, v jakých místech se nachází člověk, který jel před tebou… tak chvíli počkej než vyjedeš :D pojedeš totiž hodně rychle, a pokud by před tebou jel nějaký „sedící expert“ ;) , tak do něj v půlce narazíš :D

zkušenost

Upravil/a: zeeue

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vera508

Zařízneš si plavky do pr…e a lehneš si. Bacha při dojíždění – můžeš tomu před tebou skočit na hlavu v okamžiku, kdy on se vynořuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elly

Tak já si většinou dělám z plavek tanga. Na začátku tobogánu se musíš rychle odrazit. Musíš být rychlejší než ta voda co tam teče. Mi to jede hodně rychle když si normálně sednu, natáhnu se dopředu a rukama si chytím lýtka. Mi to potom teda jede hodně rychle :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek