jak jeto prosim s profesnim prukazem u tech co delaji skupinu c v ramci rozsireni ridicskeho prukazu myslim tim ziskani

Odpovědi
vecernice

Pokud budeš dělat řidičák skupiny c,tak zárovenˇ dostaneš profesák.Před­pokládám,že budeš řidičem z povolání.Proč bys dělal přezkoušení z přezkoušení-právě si dostal oprávnění a o to jde.Až po určité době,tj. asi po roce se dělá to přezkoušení,abys obhájil ten profesák.Nevím přesně za jak dlouho to je,ale bacha nesmí se to pošvihnout,protože to pak stojí mnohonásobně víc.

cukrar

rozšíření řp „C“ a profesák spolu nesouvisí, páč mnozí jezdí s „C“ a nepotřebují profesák,
Zeptejte se na nejblišší „autoškole“ a oni Vám poradí co a jak a hlavně za kolik.