fcoop

Jak, jestli vůbec, ovlivní odstranění programu?

A D O B E ostatní programy? Mám – Adobe Air,Flash Player,Reader.
Poddotaz – jak vám trvá přibližně dlouho vypálení 3hodinového filmu? Už jsem dlouho nepálil a dost mě udivilo,jak to dlouho trvalo. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Hlada

Adobe je výrobce různých programů, které nemají na sebe žádnou vazbu. Pokud by se nejednalo o nadstavbu nebo plugin do nějakého programu, odstranění jednoho neovlivní ostatní.
Na druhý dotaz se nedá jednoznačně odpovědět. Záleží na formátu filmu, t.j. objemu dat a rychlosti vypaování. Při zadávání rychosti ve vypalovacím programu je kromě násobku rychlost v kB/s. Podle toho se dá vypočítat čas.