HakitoCZ

Jak/jestli vůbec funguje OTG USB podpora externích zařízení na HTC Wildfire (bez S)?

Zdravím,
rád bych začal používat externí USB zařízení na svém telefonu HTC Wildfire. Proto bych si koupil redukci vstupu USB na výstup microUSB.
Příklad tohoto kablíku je " Ainol Novo OTG kabel – redukce miniUSB-USB female" na czc.cz, ale nevím, jakou podporu mají zařízení, jestli zbytečně neutratím 150 korun.
Díky za každou radu a přikládám ilustrační obrázek kabelu:
http://s12.czc­.cz/ainol-novo-otg-kabel-redukce-miniusb-usb-female/bb61qqf31­oflv9ppkpibrs3f46/o­brazek?name=%3C%25o­xy.gallery.ge­tImageTitle%28pa­rams.image%29%3B%25%­3E&size=7

Odpovědi
cochee

S tím bych byl opatrný, u HTC Wildfire S není jisté, zda podporuje OTG (i přesto že kabel je k dostání – je totiž univerzální a pojmenovat ho tak, aby se prodal, není pro prodejce problém) a což teprve u Wildfire „bez eska.“ Bez půjčení a vyzkoušení bych ho nekupoval.