paola

Jak jěště efektivněji zastínit již zasklenou lodžii?

jak jěště efektivněji zastínit již zasklenou lodžii,která má sice uvnitř žaluzie,ale v létě je tam příšerné teplo.Venkovní žaluzie nejdou zabudovat ,protože skla jsou posazená nadoraz.

Nejlepší odpověď
ten který je

Obávám se že když budete mít v létě lodžii uzavřenou nepomůže Vám proti horku žádné zastínění.Co ale mohu doporučit je zastínění z bambusových rohoží které propouští část světla a zároven stíní.

Další odpovědi
Marky71

Souhlasím s bambusovými roletami, mám je vyzkoušené a fungují dobře:-) Chladno tam ale opravdu nebude. Venkovní rolety by byly ideální.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

majklhanz

Doporučuji se podívat na web http://www.lou­ver.cz/exteri­ery/venkovni-zaluzie/ třeba vám poradí.