Jak jemně to říct?

Poradíte mi někdo, jak stručně, jasně a hlavně, aby to neublížilo, říct klukovi, že o něj nemám zájem? Pořád mi nosí kytky a ruzné dárky, usmívá se na me a mám z něho pocit, ze si mysli,ze o nej mam zajem.To bohuzel neni pravda.Jak opatrne mu to dat najevo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

při setkání návštěvě mu poděkuj za dary které ti nosíá ale řekni mu že ho bereš jako kamaráda a že chceš aby to tak bylo i nadále.

Další odpovědi:

Bronzový

Nebrat si od něj dárky ani kytky,řict mu že nejsi na vztah s nikým ještě připravená,a že můžete být zatím velmi dobří přátelé,funguje to a navíc on to časem pochopí,ale jestli je hodně zamilovaný,tak počítej s tím že to bude nějakou dobu trvat.Držím palce.

Stříbrný

Jemu bude asi znít tvrdě, ať řeknete cokoliv, ale můžete to zkusit.
Zkuste něco jako: "Hele, ppodívej, já vím, že to myslíš dobře, a že bys se mnou asi chtěl chodit. Jsi hrozně hodný, ale... (můžete použít, co je tu zmíněno, že nejste na vztah připravená, nebo že to tak prostě necítíte)." Pokud bude rozumný, můžete mu zkusit nabídnout, že budete kamarádi, ale to už záleží na okolnostech.

Zabolí ho dle mého soudu i to, když mu nabídneš kamarádství. Ale lepší je to říct dřív než vůbec - aby marně nedoufal. Takže bych mu řekla, že to bohužel necítím jako on. Stručně, jasně a srozumitelně, aby to pochopil i natvrdlý :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.