Avatar uživatele
Pavel CZ

Jak jemně to říct?

Poradíte mi někdo, jak stručně, jasně a hlavně, aby to neublížilo, říct klukovi, že o něj nemám zájem? Pořád mi nosí kytky a ruzné dárky, usmívá se na me a mám z něho pocit, ze si mysli,ze o nej mam zajem.To bohuzel neni pravda.Jak opatrne mu to dat najevo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? kropitko před 5271 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

při setkání návštěvě mu poděkuj za dary které ti nosíá ale řekni mu že ho bereš jako kamaráda a že chceš aby to tak bylo i nadále.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Nebrat si od něj dárky ani kytky,řict mu že nejsi na vztah s nikým ještě připravená,a že můžete být zatím velmi dobří přátelé,funguje to a navíc on to časem pochopí,ale jestli je hodně zamilovaný,tak počítej s tím že to bude nějakou dobu trvat.Držím palce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Jemu bude asi znít tvrdě, ať řeknete cokoliv, ale můžete to zkusit.
Zkuste něco jako: „Hele, ppodívej, já vím, že to myslíš dobře, a že bys se mnou asi chtěl chodit. Jsi hrozně hodný, ale… (můžete použít, co je tu zmíněno, že nejste na vztah připravená, nebo že to tak prostě necítíte).“ Pokud bude rozumný, můžete mu zkusit nabídnout, že budete kamarádi, ale to už záleží na okolnostech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zabolí ho dle mého soudu i to, když mu nabídneš kamarádství. Ale lepší je to říct dřív než vůbec – aby marně nedoufal. Takže bych mu řekla, že to bohužel necítím jako on. Stručně, jasně a srozumitelně, aby to pochopil i natvrdlý 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek