Wyruz

Jak jemně naznačit přítelkyni,co mi na ní vadí?

Dobrý den,trápí mě poslední dobou menší problém. Je mi 16 let a mé přítelkyni je 15,už spolu chodíme měsíc. Je úžasná,krásná a rozumná,jen mi na ní vadí dvě věci – tráví až příliš mnoho času se svými nejlepšími kamarádkami. Odjela na týden na lyžák ze svojí nejlepší kamarádkou,kterou vidí každý den ve škole,pak v pátek se vrátila,obě šli domů a hned den nato jí ta nejlepší kamarádka volala,jestli u sebe nemůžou spát,ale moje přítelkyně nemohla a ta její nej kámoška se urazila a říkala věty typu že na ní kašle a moje přítelkyně promín lásko promiň,přitom se vidí každý bohovy den ve škole,příjde mi to poněkud dětinské. A druhý problém – když u sebe spí,koupou se ve společné vaně. Ne že bych žárlil,ale zdá se mi to absurdně dětské a trapné. Jak jí mám naznačit,že mi to vadí? Nechci jí nijak urazit ani jí brát její nejlepší kamarádky,ale mohla by přestat dělat takové blbinky. Ne že by s nimi trávila více času než se mnou,je to vyrovnané,ale tady tyto problémy mi dost kazí ten dokonalý pohled na ní. Poraďte prosím.
Doplňuji:
Doplňuji: taky se ty dvě pořád při odchodu a příchodu políbí pokaždé co se vidí. Seděl jsem s ní v nákupním centru když najednou přišla k nám ta její nejlepší kamarádka a ony se vítaly jak kdyby se tisíc let neviděly a dali si přímo pusu na pusu,což je mi dost nepříjemné,ne že bych měl něco proti lesbičkám,což ony nejsou ale.. to už se mi zdá trochu přehnané,nemyslíte? A občas když u ní spí ta kámoška,posílají mi přes Snapchat obrázky,kde na každé fotce co přijde dává jedna druhé pusu na líčko nebo něco. Už mě to trochu začíná nudit,co s tím?

Nejlepší odpověď
setapouch

Napis do Bravicka nebo zacni pouzivat to, co mas mezi usima, ne nohama.

Další odpovědi
da ny

Nerozumíš holčičím věcem… to „nesmyslné vítání, objímání a polibky“ jsou u puberťaček právě nyní IN :)
Neřeš to (nepochodíš, ztratíš ji) nebo si raději najdi jinou „přítelkyni“
Dobrá rada viz. setapiuch…

  • ;D

Doplňuji:
omluva za překlep, mělo být „setapouch“ :)

briketka10

nezdá se mi to přehnaný
takto se vítám i já a jsem
stará rachota a může mi
bejt celej svět ukradenej
promiň, jestli jsem Tě
urazila, ale je to úplně
normální mrkni někdy
na francouzský film
tam se vítaj a líbaj všichni..

ivzez

Normální chování (společné koupání, líbání apod.) to není a nedivím se, že ti vadí. Jenom si dej pozor na to, abys ji neomezoval v tom, s kým/kdy/kde se může vidět (to by s tebou nejspíš rychle skončila).

Nebo si najdi si normální (!!) holku, takovou, která má tolik sebevědomí,
aby se nepotřebovala „řídit tím, co je právě mezi puberťačkama IN“ …
Doplňuji:
Vlastně jsem neodpověděla na otázku:

Zapomeň na „jemné naznačování“,
o tom, co ti vadí, mluv přímo!

zzzlatokopka

Většina chlapů by nechtěla ať se spolu přestanou koupat, ale chtěli by se koupat s nimi. Nejspíš je to tvým věkem, až ti bude o pár let víc, pochopíš o čem píšu.

Neřeš to, nad kámoškou nevyhraješ:-)

Reezo

Jestli není její kamarádka úplně hnusná, tak bych řekl té své, že jediné možné východisko je, že tě budou muset přibrat do svého líbacího kroužku či koupacího… 🙂

Každý člověk má nějaké chyby… Nikdo není bez chyby a nikdo nebude tupě poslouchat jako ovce svou polovičku

Já osobně bych ti poradil, aby jsi se nebál říct, když ti bude něco vadit. Pokud to neunese tak je to prostě slepice. Otázka je, ale jestli je to tak strašná věc případně na rozchod?

Zkus experimentovat formou srandy a třeba nakonec snima skončíš v té vaně taky… 🙂

turbo085

Zkus si s ní třeba po tom měsíci co spolu chodíte promluvit ;)

isteron

Nečuduj sa, to sú lesbičky. Pridaj sa , alebo sa len pozeraj !