bolak

Jak jednoduše vytvořit virtuální trofej?

Mám postavičku, kreslenou, a potřeboval bych z ní udělat pohár resp. obrázek poháru. Tedy dát ji na podstavec a udělat tři varianty, zlatá, stříbrná a bronzová.

Existuje nějakej jednoduchej program kterej by todle uměl? Prostě „pozlatit“ jakejkoliv objekt? Je nějakej takovej filtr v bitmap editoru nebo se to dá udělat ještě nějak jinak?

Odpovědi
anonym

Jak se myslí jednoduchý? Normální grafik by toto zvládl v Cinema 4D.

bolak

l564: se myslí, jestli existuje nějakej program/aplikace přímo na tohle, něco jako je třeba simpsonizér, že uploadneš fotku a ono to z tebe udělá postavičku ze sipmsnových, tak něco na ten způsob…

aby to prostě všechno udělalo za tebe, jen uploadovat fotku, nastavit rozměry a kliknout..