mikee.nikee

Jak jednoduše převést všechny data z paměťovky (micro SD) do druhé paměťovky (SDHC) ?

Mobil je Samsung Galaxy Mini GT-S5570i. Předem díky za rady :)

Odpovědi
anonym

Přes počítač (se čtečkou) – zdrojovou kartu nakopíruješ do počítače a odtamtud na kartu cílovou.

huxa

Nemusíš dokonce nic kopírovat do PC. Jestli mě paměť neklame, můžeš připojit dvě zařízení s paměťovkama (třeba i přes tu čtečku karet) a rovnou kopírovat z jedné do druhé.