nosahosa

Jak jednáte s obchodními zástupci, kteří zaklepají u Vás doma?

Já je vždycky vyslechnu a většinou řeknu, že nic měnit nebudu, můj táta se nechá do všeho navrtat a moje máma je jak říká kope ze schodů..... Jak se chováte vy?

Nejlepší odpověď
marci1

Do domu je nepouštím. Když jsem je zahlédla u sousedky a zaslechla, jak ji „oblbují“, stačilo říct, že zavolám policii a hned byli pryč. U nás je podomní prodej zakázán pod vysokou pokutou. 🙂

Další odpovědi
anonym

Nechám je vymluvit a pak řeknu, že se jdu podívat na internet jestli to jinde nabízejí lacinější.Většinou nevydrží čekat 10 minut a než to najdu a vyjdu ven, tak jsou pryč (podotýkám, bydlíme na vesnici a nechávám je čekat u vrátek…domů je nepouštím).

Drap

Většinou dost neomaleně. V posledním roce se už podomní prodejci neobjevují. Je u nás vyhlášen plošný zákaz podomního prodeje.

Plankton

Když se kouknu kukátkem na dveřích a uvidím ho/je tak ani neotevírám 🙂

anonym

Nepouštím domů tyhle individua.
Ale kdyby přišli,tak asi takto:
http://tinypic­.com/player.php?v=2ng7s­eh%3E&s=9#.VkTDa40QVjo

lexx

atrapu samopalu špagina do ruky (vzbuzuje respekt) písknu na bulteriéra, a vyslovím tato slova varovná: vážení a milí, máte dvě minuty na opuštění baráku, jinač volám zásahové komando MP že se po domě pohybujou cizí podezřelé elementy…funguje to

Michaelacz

Zamykame barak, zeptam se, zda cetli na natence vyjadreni policie, co ma clovek delat, kdyz se po dome potuluji cizi osoby a zda ten text mentalne dali.

ReHu

Teď máme u silnice cedule se zákazem podomního prodeje.
Před časem tu byli ohledně energií, řekla jsem od koho beru a oni na to, aha, tak o nic 🙂
A nejlepší byl můj soused. Důchodce. Vždycky má spoustu detailních dotazů, pak to nabízeče přestane bavit a odejdou 🙂. I Jehovisti 😁

anonym

Jugare, proč sem vkládáš videa v cizím jazyce? Nemáš něco ve slovenštině?