Avatar uživatele
nosahosa

Jak jednáte s obchodními zástupci, kteří zaklepají u Vás doma?

Já je vždycky vyslechnu a většinou řeknu, že nic měnit nebudu, můj táta se nechá do všeho navrtat a moje máma je jak říká kope ze schodů..... Jak se chováte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Agneta před 3080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Do domu je nepouštím. Když jsem je zahlédla u sousedky a zaslechla, jak ji „oblbují“, stačilo říct, že zavolám policii a hned byli pryč. U nás je podomní prodej zakázán pod vysokou pokutou. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nechám je vymluvit a pak řeknu, že se jdu podívat na internet jestli to jinde nabízejí lacinější.Většinou nevydrží čekat 10 minut a než to najdu a vyjdu ven, tak jsou pryč (podotýkám, bydlíme na vesnici a nechávám je čekat u vrátek…domů je nepouštím).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Většinou dost neomaleně. V posledním roce se už podomní prodejci neobjevují. Je u nás vyhlášen plošný zákaz podomního prodeje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Plankton

Když se kouknu kukátkem na dveřích a uvidím ho/je tak ani neotevírám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nepouštím domů tyhle individua.
Ale kdyby přišli,tak asi takto:
http://tinypic­.com/player.php?v=2ng7s­eh%3E&s=9#.VkTDa40QVjo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

atrapu samopalu špagina do ruky (vzbuzuje respekt) písknu na bulteriéra, a vyslovím tato slova varovná: vážení a milí, máte dvě minuty na opuštění baráku, jinač volám zásahové komando MP že se po domě pohybujou cizí podezřelé elementy…funguje to

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michaelacz

Zamykame barak, zeptam se, zda cetli na natence vyjadreni policie, co ma clovek delat, kdyz se po dome potuluji cizi osoby a zda ten text mentalne dali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Teď máme u silnice cedule se zákazem podomního prodeje.
Před časem tu byli ohledně energií, řekla jsem od koho beru a oni na to, aha, tak o nic 🙂
A nejlepší byl můj soused. Důchodce. Vždycky má spoustu detailních dotazů, pak to nabízeče přestane bavit a odejdou 🙂. I Jehovisti 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Jugare, proč sem vkládáš videa v cizím jazyce? Nemáš něco ve slovenštině?

před 3080 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek