Jak je zrovna teď u vás?

Trpím jen já,nebo je nás víc?
Praha – na slunci 47,dusno jak v ČSSD.
Byl jsem na malém nákupu,málem jsem zahynul.

Nejlepší odpověď
annas

Já vylézám z domu jen brzy ráno, ale dnes jsem musela cestovat. Dopoledne jakžtakž. Teď se venku nepohne ani lísteček na stromě, ulice jsou rozpálené. Raději sedím zavřená v baráku a čekám, až se večer trochu sníží teplota. Jenže to už útočí komáří samičky.
Letošní jaro komárům v Litovelském Pomoraví přálo. Několikrát vylitá řeka Morava a místní potoky vytvořily tůně, ty nevysychají. Čekáme na celoplošný postřik proti komárům.

Na noc jsem do pohotovosti připravila vysavač.

Bubco, na kanárovi se pracuje!

Další odpovědi
GangstaHelper

Tady je taky „krásně“ (moravskoslezský kraj). I když většina lidí si nemůže takovéto počasí vynachválit, toto je na mne moc :). Na nějakou venkovní aktivitu nemám pomyšlení (a je škoda trčet celé dny doma, protože je vedro).

Včera večer jsem měl v ložnici 26,5°c (v 11 hodin), ráno už „jen“ 26°c :). Teď tu je 27,5°c, na nohy mi zezadu fouká větrák, dříve jsem ho měl zepředu, jenže už z toho mám lehký zánět oka :)

holčička

Je to hrozné a navíc se nemám jak osvěžit,studene nápoje je nic,naštěstí si stavíme bazen.Tak zy tyden a nebo o víkendu se budem koupat......

panenka

My tu máme na jihu Bubco 49 na slunku ted jsem se vrátila z města vletěla do bazénu a už je mi lépe.Máš pravdu počasí na zdechnutí.

ReHu

Jezdi v klimo autě na velké nákupy. Tam mají také klimu.
Tady v Pard. je krááásně, teploučko, raději se na teploměr nedívám 🙂.

Jahoda

Jesenicko – My jsme měli předevčírem na slunci přes 50°C. Včera kolem 45°C a dnes nevím jak to bude. Počkám si a potom dopíši 🙂

annas

Bubco, dostala jsem odpověď z Prahy na svůj dotaz kanár a tenis. Kam Vám mám celý mail vložit?