ReHu

Jak je velká mince 1 penny (USA) ? Díky

http://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/1/13/Brown-recluse-coin-edit.jpg/220px-Brown-recluse-coin-edit.jpg
Doplňuji:
Opravuji

A large brown recluse compared to the size of a US penny

Nejlepší odpověď
quentos

v USA a penny??

Další odpovědi
stana73

Přesně tuhle minci,je to ONE CENT mám,je zatavená do přívěsku na klíče,jako LUCKY PENNY a je jako naše koruna

FOG

Rika se i tu 1 penny jinak jeden cent a ma prumer 2cm a tloustku 1mm.

ReHu

stana73 > moc děkuju, jen jsem to zkopírovala a neuvědomila si, že penny nemají.
Chtěla jsem porovnat velikost toho pavouka.

ReHu

Takto je to napsané. Kopíruji:

brown recluse as compared to a U.S.A. penny