Jak je vám odpovězeno na otázku:miláčku,za­poměl(a) jsi vypnout plotýnku na kamnech?!

Nejlepší odpověď
dědapetr

Prosím tě nestarej se,přeci nejsem hloupá vím co dělám.Nebo co se furt staráš.

Další odpovědi
tom004

Trochu,jsem z otázky zmaten,ale,jestli je vše povypínané,a pozhasínané,jdu bez otázek zkontrolovat.Stej­ně,by to tak dopadlo. :)

anonym

Budu citovat kamaráda:
„Ty kreténe, to musíš furt rejpat?“

P.S.Já stejně jako tom, pokud zjistím, raději bez řečí vypnu, nemá cenu dráždit hada bosou nohou:

Deli

Buď v klidu, nejpozději za hodinu se sporák vypne sám.

(Kolem něj nemáme hořlavé věci, takže by se nic nestalo.)

pokazdejinak

u nás by tahle otázka nepadla, protože plynový hořák opravdu nenechávám hořet, když se nic nevaří :) a to ani omylem ne :)
ale trouba, žehlička, televize – to všechno má pojistku, která po nějaké době vypíná… i když fakt je, že ta trouba až za 4hodiny – to už by v ní z jakéhokoli masa zůstal jen pěkný toast ;)