přestěnárka

Jakÿ je v aj rozdíl mezi has been in italy a has gone in italy?

Nejlepší odpověď
quentos

V prvním případě se dotyčná osoba již vrátila, v druhém ještě ne. Do druhého případu patří předložka „to“, nikoli „in“ (a pokud se budete ptát, zda dotyčný „někdy byl“ v Itálii, bude první případ taky s předložkou „to“).
Doplňuji:
hm, bezva. Odpověděl jsem první, tazatel ocení toho druhého. Příště se vám na to vyprdnu.