hanny 2

Jak je u vás po té hrozné bouřce?Na Moravě žádná nebyla.

Doplňuji:
Tak jsem se dnes ráno v práci dozvěděla,že tady byla bouřka/v Brně/ ráno tak ve 4hod.a já o tom vůbec nevím,protože jsem ji zaspala.
Děkuji vám všem za info.

Nejlepší odpověď
Andělé

Bouřky a slejvák byly v noci. V loni v srpnu naše město v Libereckém kraji zasáhly povodně,tak s každým silným deštěm a bouřkami se bojím. Momentálně neprší,ale je černo…

Další odpovědi
iceT

Olomouc-včera v noci se blýskalo,trochu se ochladilo,ale do rána sucho,dnes přes den pařák jak na Sahaře,až v podvečer začalo pršet a prší s přestávkami doteď a pořádně to hřmí…

venkovan

Dobře. Nikdo mne netahal ven do deště abychom šli pumpovat vodu ze sklepů, řezat spadlé stromy apod. Ušetřili jsme za elektřinu, protože jako obvykle několik hodin nešla a díky tomu jsem si mohl vychutnat bleskové divadlo.

Deli

Plzeň-sever: taky nebyla, jen déšť a trochu foukalo.

Ponytail

V Kolíně proběhlo v noci několik bouřek s deštěm, cestou do práce jsem potkávala polámané větve Teď svítí slunko, je 20 stupňů, ale ze západu se to zase mračí.

Berušinka

Tady v Praze byla „pekelná“ bouřka =)
Začala včera před 21 hodinou a skončila někdy v noci.
Teďka se krásně dýchá, ale obávám se, že se zase přihlásí slunko a dusno =(

dědapetr

V Brně momentálně zataženo a příjemně.

hanulka11

Dobré ráno,je 19st- hlásím po noční bouřce a hromobití, stále se nám to sem /Benešovsko/
vracelo a lilo a lilo, ale nyní je chladněji a přijemně /sice pod mrakem/asi ještě nějaká voda spadne.
Večer v 1/2 9 vypnuli proud a nyní ho před chviličkou zapnuli

iwetax

U nás byla jen taková jemná bouřka. Velká byla ve čtvrtek.

baghira

Přerov – teď zrovna přes poledne zabouřilo, dvacet minut sprchlo a konec.

johana 56

Na Olomoucku bouřilo,ve sklepě je voda.Snad už bude pěkně,aby to vyschlo.

pokazdejinak

v ČB byla bouřka už včera v 8 večer… a jak? no, pořádný slejvák, ochlazení o 12°C… prostě normálka :) s přestávkami pak pršelo celou noc, poslední větší sprška byla v 9 ráno

jen ještě doplním, že vítr byl tedy pořádný – i u nás dost polámaných větví, jsem ráda, že auto spinkalo v garáži :)