hero_bk

Jak je to vlastně s ofsajdem?

Pokud se jeden hráč uvolní a zaběhne za předposledního hráče soupeře, může nahrát jinému hráči, který je také za předposledním hráčem, bez toho, aby to byl ofsajd?

Odpovědi
hambac

Pokud je spoluhráč blíže soupeřově brance než míč, tak je to ofsajd. Naopak hráč, který je za předposledním hráčem soupeře, může přihrát spoluhráči, který je za ním, i když tento je též za předposledním hráčem soupeře.

anonym

Dost dlouho trvalo,než jsem to pochopil,ale co je mimo mé chápání, je tzv. „mrtvý ofsajd“.