hanulka11

Jak je to vlastně doopravdy?

Známá mi tvrdí, že když mám na ploše zástupce /programů,složek /, že se tím zbytečně zpomaluje načítání , jak to je ? Má pravdu? Mám si je někam uložit – poraďte mi prosím?

Nejlepší odpověď
Drap

Myslím si že je to zcela zanedbatelné. Odborníci přes PC, to možná budou vidět jinak

Další odpovědi
akvidzerp

já sem slyšel že čím víc je na ploše ikon tím je pomalejší počítač,dej si je třeba do jedný složky všechny zástupce

briketka10

je to úplně jedno když se podíváš jak jsou velký tak nezabíraj tolik místa, nedůležité mám v jedné složce pod jedním názvem a obrázkem, jinak na ploše ty co spouštím často..

jestli myslím dobře tak zástupce může nahradit i smazaný program..

www

Systém Win občas navrhne odstranění zástupců z plochy, ale v mém případě jsem rozdíl nepoznal.

leporela22

udělějte si defragmentaci

pokazdejinak

zástupci nevadí – ty ten počítač moc nezpomalí… problém dělají soubory přímo uložené na ploše – takové to „stáhnu si hezký obrázek… ale kam s ním? no tak si to uložím na plochu“ :)

RomanP

Čím míň je zástupců na ploše tím líp., Měly by tam bý t je zástupci programů na zbytek jsou Dokumenty. Ale jsou uživatelé, kteří mají vše na ploše ze dvou důvodů, První je ten že nechali originální příkaz uložit na plochu a druzí neví že v počítači jsou i Dokumenty kde jsou složky obrázky , vide a hudba