Avatar uživatele
hanulka11

Jak je to vlastně doopravdy?

Známá mi tvrdí, že když mám na ploše zástupce /programů,složek /, že se tím zbytečně zpomaluje načítání , jak to je ? Má pravdu? Mám si je někam uložit – poraďte mi prosím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? VampGirl, pokazdejinak před 4444 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Myslím si že je to zcela zanedbatelné. Odborníci přes PC, to možná budou vidět jinak

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
akvidzerp

já sem slyšel že čím víc je na ploše ikon tím je pomalejší počítač,dej si je třeba do jedný složky všechny zástupce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

je to úplně jedno když se podíváš jak jsou velký tak nezabíraj tolik místa, nedůležité mám v jedné složce pod jedním názvem a obrázkem, jinak na ploše ty co spouštím často..

jestli myslím dobře tak zástupce může nahradit i smazaný program..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Systém Win občas navrhne odstranění zástupců z plochy, ale v mém případě jsem rozdíl nepoznal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leporela22

udělějte si defragmentaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

zástupci nevadí – ty ten počítač moc nezpomalí… problém dělají soubory přímo uložené na ploše – takové to „stáhnu si hezký obrázek… ale kam s ním? no tak si to uložím na plochu“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

Čím míň je zástupců na ploše tím líp., Měly by tam bý t je zástupci programů na zbytek jsou Dokumenty. Ale jsou uživatelé, kteří mají vše na ploše ze dvou důvodů, První je ten že nechali originální příkaz uložit na plochu a druzí neví že v počítači jsou i Dokumenty kde jsou složky obrázky , vide a hudba

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek