icurusL

Jak je to v zimě s kyslíkem, když všechny listy stromů opadaly a všechny rostliny uhynuly?

Nejlepší odpověď
beer

Tak jako v létě je to s kyslíkem ))
Vzduch se na celé planetě pohybuje, ne všude je zima, ne všechny rostliny opadají, nejen stromy zásobují planetu kyslíkem atd., atd., viz například jen učivo ZŠ.

Další odpovědi
mosoj

Daleko největším výrobcem kyslíku na Zemi je chlorofyl obsažený v mořském, planktonu.
V jeho úbytku, ať už vlivem oteplování nebo znečištění oceánů, bych viděl nebezpečí.

http://www.osel­.cz/index.php?cla­nek=5685&akce=show2&dev­=1

anonym

Všechny, uhynuly? Ano jedno – musím tě zklamat!
Doplňuji:

  • ani jedno