Elssir

Jak je to u World of Warcraft s placením?

Myslel jsem, že si ji člověk zaloguje přes net a pak pravidelně platí, ale nedávno jsem ji viděl prodávat v obchodě. Jak to teda je? Musí se koupit a pak ještě platit nebo když člověk koupí CD disk nemusí ji už platit?
Doplňuji:
Jako o free serveru jsem taky přemýšlel, ale nevík, kde najít nějaký, který by byl spolehlivý

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Kamarád hrával na „ofiku“, měl koupenou originální základní hru i datadisk TBC a pravidelně platil. Nejdřív máš vlastně několik dní zdarma, pak už si musíš platit. Já teda hraju na free, vážně nepotřebuju, aby tam bylo hráčů přemnoženo.
Doplňuji:
Já hraju už tři roky na Mystiq.org na Insomnii (TBC) a nemůžu si stěžovat. Lidí tak akorát a podle mě se moderátoři a admini snaží dost… Kdyby sis o tom ještě chtěl nějak pokecat, tak mi klidně napiš zprávu.