Jak je to u vás momentálně s vosami?

V Praze mají zřejmě cvičení,slet.Asi jsou přemnožené.
A zmutované,jsou veliké jak autobus.

Nejlepší odpověď
quentos

teď jsem se vrátil ze Šumavy zpátky do Krkonoš: jsou všude, tam i tady…

Další odpovědi
tomash

Tady na západě je jich taky víc, než loni. Zrovna jsem s jednou sváděl boj na život a na smrt.. potvora, nakonec zbaběle uletěla.

PostApMan

Ještě že jsem na kraji Prahy, tady máme pouze včeli velké jako motorku, s tím autobusem Vám to nezávidím.

Ale od minulého léta jsem se připravil, sítě na okna apod. Ale venku jsem zatím postřehl jen pár kusů.

elektrikář

Mám pro ně pohoštění láhev z rozmačkaným jablkem a pivem vědšinou už z láhve nevylezou.