Michal Kole

Jak je to u těch psích oblečků vymyšleno, aby se mohl pejsek kdykoliv vyčůrat a vykakat a „nezašpil“ si „smoking“ ?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Několik takových oblečků jsem šila pro pejska sousedky a nic složitého není. Zadní část tělíčka je zakryta jen zhora a zapíná se to pod bříško.

Další odpovědi
hanny 2

Oblečky se zapínají pod bříškem většinou na suchý zip,oblast pro vyprazdňování zůstává volná

venkovan

Inteligentním pejskům dělají oblečky na suchý zip a když potřebují, tak si pejsek obleček rozepne, stejně jako lidi si sundají svůj oblek.
Pokud uvidíš pejska bez rozepínání, tak není inteligentní. Tedy víc bych vsadil na majitele. Protože v tomto počasí oblékat psa je úchylka, která zvířeti ublíží. Má to smysl až za silných mrazů.

Drap

Jsou ušity tak, aby potřebné otvory nezakrývaly.

honza19hk

má na pr… díru